Organizatorzy

Kamil Kaczyński – miłośnik Michaela Jordana i butów sygnowanych logotypem najlepszego koszykarza wszechczasów. Posiadacz pokaźnej kolekcji butów liczonej w setkach. Marzenie ? spełnione, bo tym było posiadanie pary, którą nosił na swoich nogach podczas meczu Michael Jordan. Teraz czas na kolejne kroki i organizację imprezy dotyczącej kicksów. Ta ma na celu pokazanie, że rynek butów sportowych w Polsce rozwija się dynamicznie.

Julia Burzyńska-Kaczyńska – wsparcie organizacyjne w sprawie imprezy, a prywatnie żona Kamila. Zawodowo zajmuje się kupnem i zarządzaniem nieruchomościami. SneakersLife jest nowym wyzwaniem na liście do zrobienia i chęcią zapewnienia sneakerheadom w Polsce kolejnej imprezy, na której będą mogli znaleźć swoje ukochane pary butów. Zbudowała zespół, który efektywnie zajmuje się organizacją imprezy, co ma zapewnić jej powodzenie.

Joanna Sokołowska-Pronobis – producentka SneakersLife. Odpowiada za kontakt z mediami, partnerami, sponsorami, a także szeroko pojętą komunikację. Założycielka największego konkursu dla młodych projektantów – Fashion Designer Awards, który istnieje od 2008 roku i o którym piszą największe media w Polsce – zarówno modowe jak i ogólnopolskie dzienniki. Jurorami FDA są znane postaci ze świata mody – m.in. Tomasz Ossoliński, Joanna Klimas, Dorota Williams.

Jesteśmy

Na Facebooku i Instagramie

skontaktuj się z nami:

burzynskakaczynska@gmail.com - pomysłodawca

j.sokolowska-pronobis@fbe.com.pl - media

Bądź na bieżąco z wydarzeniem

Zapisz się do naszego newslettera