O evencie

SNEAKERS LIFE to jedyne w swoim rodzaju spotkanie osób związanych z kulturą uliczną, pasjonatów mody spotykanej na ulicach wielkich miast, kolekcjonerów obuwia, osób czynnie zaangażowanych w tworzenie sceny najbardziej dynamicznie rozwijającej się od zawsze kultury młodzieżowej. Podczas eventu będzie można zobaczyć niezwykłe modele butów i spotkać osoby związane ze środowiskiem obuwniczym z całej Europy.

Sneakers Life jest odpowiedzią na zapotrzebowanie organizacji podobnego rodzaju wydarzeń w Polsce. Event jest skierowany nie tylko do wystawców i już znających historie każdego modelu buta, ale również do tych, którzy dopiero co stawiają swoje kroki w sneakergrze, funkcjonowaniu w kulturze ulicznej lub wcale z nią nie związanych. Na wydarzeniu pojawią się bowiem elementy, które zafascynują każdego przypadkowego przechodnia. Atrakcją eventu będzie wystawa butów Michaela Jordana, które w swojej kolekcji posiada Gerard Starkey – w jego zbiorach znajdują się m.in. unikaty, w których Jordan grał w latach 95-98.

Wydarzenie odbędzie się w jednej z ulubionych przestrzeni stolicy w „Babce do wynajęcia” przy ul. Młocińskiej 5/7 w Warszawie.

Jesteśmy

Na Facebooku i Instagramie

skontaktuj się z nami:

burzynskakaczynska@gmail.com - pomysłodawca

j.sokolowska-pronobis@fbe.com.pl - media

Bądź na bieżąco z wydarzeniem

Zapisz się do naszego newslettera